Krmiva pro psy Nuova Fattoria

|            Nákupní košík


Psycholog psů Rudolf Desenský

Krmivo Nuova Fattoria doporučuje psycholog psů Rudolf Desenský - praktik v oboru psychologie psů, behaviorismu a poruch chování se specializací na výuku lidí v převýchově psů.

www.psycholog-psu.cz


Středoasiati - Patrik Wieder

Štěňátkům granule Nuovafattoria moc chutnají, jakmile je ucítí, nechají všech lotrovin a pádí k miskám. Taky jsou to statní cvalíci!!!!

www.stredoasiati.webnode.cz


Border collie Rocky - Jaromír Chmelík

Rockyho jsem začal krmit ve 13 měsících granulemi značky Nuova Fattoria a byl jsem mile překvapen, jak granule Rockymu chutnají. Také jsem zaznamenal, že pes méně líná a nechodí tak často na záchod. Stolici má pevnou a co je důležité, že při jeho zátěži je stále ve formě a miska je vždy prázdná.

borderrocky.blog.cz


Jack russel teriér - Michal Stalmach

Jakožto majitel velice vybíravého pejska jsem velmi dlouho hledal krmivo, které by můj domácí mazel s chutí spořádal. Řešením se nakonec staly granule Nuova Fatoria Stone Crick. Nejenže pejskovi chutnají, ale dokonce se na ně těší! Navíc skončil dlouhodobý problém s nadměrným línáním. Taktéž jsem velmi spokojen s velice příjemným přístupem ze strany prodejce, který mi vždy ochotně zodpoví mé dotazy. Děkuji a přeji mnoho úspěchů!


Německý ovčák - Igor Haluza

Moje fena NO vyzkoušela za svůj 7letý život mnoho krmiv (i finančně náročnějších), ale Stone Crick je první krmivo, které přijímá s chutí, která mne nepřestává fascinovat. Vyzkoušel jsem skutečně řadu značek, i těch nejdražších, ale NO stále dělala drahoty. Teprve s krmivem Stone Crick se to změnilo. I když jsem ji dosud musel doslova "přemlouvat", po těchto granulích teď spíš začínám uvažovat, že jí snížím krmnou dávku. :-) Mimochodem, těmito granulemi krmím i svého druhého psa, křížence. Jsem moc rád, že tyto granule dovážíte. Moji psi jsou pro mě ten nejlepší důkaz. Všude vás doporučuji. Děkuji.


Sibiřský husky - Milan Švec

Krmivo Nuova Fattoria Stone Crick mě velmi mile překvapilo. Nikdy předtím můj pes Syd nejedl granule přímo přede mnou, vždycky počkal, až odejdu a pak se do nich teprve pustil. Ale když jsem mu nasypal tyto granule, tak to nevydržel a okamžitě před mýma očima vyjedl plnou misku. Může se po nich utlouct, je moc fajn vidět, že mu opravdu chutná. Když jsem četl o tom, jak je toto krmivo pro psy extrémně chutné, tak jsem tomu moc nevěřil, ale teď už jsem se přesvědčil, že to tak opravdu je. Navíc je za velmi příjemnou cenu, která je v této třídě málo obvyklá. Ještě občas přikoupím granule od firmy FirstMate - většinou s rybím masem, které jsou bohaté na Omega 3 mastné kyseliny a také na kloubní výživu, a tato dvě krmiva prostřídávám. Myslím, že je to ideální kombinace. Můj Syd má teprve jeden rok, ale už teď je často zapřahán a je sportovně aktivní. Díky těmto krmivům má opravdu hodně energie a zlepšila se jeho síla i výdrž. Proto je doporučuji i chovatelům, kteří své psy využívají ke sportovním aktivitám.


Pavla Petrásková (německý ovčák)

Je to již tři roky, jsme si pořídili štěňátko německého ovčáka jménem Dusty. Dusty se okamžitě stal miláčkem celé naší rodiny. Dělalo nám ale starosti, že jsme pro něj dlouho neuměli najít vhodné krmivo. Museli jsme co chvíli kupovat jiné krmivo, protože Dusty všechna krmiva po krátké době odmítal žrát. Byl díky tomu také hodně pohublý. Přes internetové stránky pana Desenského jsem se dozvěděla o krmivu Nuova Fattoria a rozhodla jsem se ho vyzkoušet. Byla jsem až v šoku, s jakou chutí se Dusty do granulí pustil, když jsem mu je poprvé nasypala do misky. Tímto krmivem krmím už více jak rok a Dusty se ho stále nemůže nabažit. Miska je vždy dokonale čistá, protože jí vylíže do poslední granulky. Krmivo Nuova Fattoria našemu ovčákovi nejen hodně chutná, ale nejdůležitější je, že mu také velmi prospívá.